Willkommen auf den Seiten des Auswärtigen Amts

Gazety codzienne i tygodniki

Opis

BILD | BILD.de

Leiterin/Leiter

Dirk Müller-Thederan

tel. kom.

+48 514 162 881

e-mail

muller-thederan@orange.fr

Opis

Die Tagespost

Leiterin/Leiter

Stefan Meetschen

tel. kom.

+48 795 075 776

e-mail

meetschen@die-tagespost.de

Opis

die tageszeitung (taz)

Leiterin/Leiter

Gabriele Lesser

e-mail

lesser@ant.pl

Opis

Frankfurter Allgemeine Zeitung

Leiterin/Leiter

dr Gerhard Gnauck

tel. kom.

+48 609 484 055

e-mail

g.gnauck@faz.de

Opis

Germany Trade & Invest

Leiterin/Leiter

Niklas Becker, Director Poland

tel.

+48 22 531 0 610

tel. kom.

+48 511 775 095

e-mail

niklas.becker@gtai.de

Opis

Germany Trade & Invest

Leiterin/Leiter

Beatrice Repetzki, Korespondentka, Polska

tel. kom.

+48 602 737 654

e-mail

beatrice.repetzki@gtai.de

Opis

NZZ am Sonntag | nzz.ch

Leiterin/Leiter

Paul Flückiger

tel. kom.

+48 503 013 038

Adres

ul. Grochowska 341, Warschau

e-mail

pflueckiger@hotmail.com

Opis

Süddeutsche Zeitung

Leiterin/Leiter

Florian Hassel

tel. kom.

+48 734 405 777

e-mail

florian.hassel@sueddeutsche.de

Opis

WELT | WELT AM SONNTAG 

Leiterin/Leiter

Philipp Fritz, Korespondent zagraniczny Warszawa (Polska, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia)

Opis

Freelancer (tematy biznesowe i gospodarcze)

Leiterin/Leiter

Sebastian Becker

e-mail

sebastian.becker@wp.pl

Opis

epd Korespondent / Freelancer

Leiterin/Leiter

Jens Mattern

tel. kom.

+48 500 228 319

e-mail

jmaternus@hotmail.com

Opis

Korespondent / Freelancer

Leiterin/Leiter

Jan Opielka

tel. kom.

+48 660 431 670

e-mail

jan.opielka@gmx.de

Wróć do góry strony