Willkommen auf den Seiten des Auswärtigen Amts

Ambasadorowie Republiki Federalnej Niemiec w Polsce

Artykuł

Tu znajdą Państwo listę Ambasadorów Niemiec w Polsce od 1963 r.

Lista Ambasadorów od 1963 r.

Rüdiger Freiherr von Fritsch, 2010–2014
Michael Gerdts
Michael Gerdts© Auswärtiges Amt

Michael Gerdts, 20.08.2007–01.07.2010
Dr. Reinhard Schweppe
Dr. Reinhard Schweppe© Auswärtiges Amt

dr Reinhard Schweppe, 01.03.2003–08.08.2007
Frank Elbe
Frank Elbe© Auswärtiges Amt

Frank Elbe, 23.08.1999–28.02.2003
Johannes Bauch
Johannes Bauch© Auswärtiges Amt

Johannes Bauch, 27.10.1993–31.07.1999
Dr. Franz Bertele
Dr. Franz Bertele© Auswärtiges Amt

dr Franz Bertele, 09.06.1992–16.10.1993
Dr. Günter Knackstedt
Dr. Günter Knackstedt© Auswärtiges Amt

dr Günter Knackstedt, 03.11.1989–01.06.1992
Franz Joachim Schöller
Franz Joachim Schöller© Auswärtiges Amt

Franz Joachim Schöller, 09.11.1987–03.11.1989
Dr. Franz Pfeffer
Dr. Franz Pfeffer© Auswärtiges Amt

dr Franz Pfeffer, 28.05.1985–06.11.1987
Horst Röding
Horst Röding© Auswärtiges Amt

Horst Röding, 02.03.1983–30.04.1985
Dr. Georg Negwer
Dr. Georg Negwer© Auswärtiges Amt

dr Georg Negwer, 15.10.1979–16.02.1983
Dr. Werner Ahrens
Dr. Werner Ahrens© Auswärtiges Amt

dr Werner Ahrens, 12.05.1977–31.08.1979
Dr. Hans Helmuth Ruete
Dr. Hans Helmuth Ruete© Auswärtiges Amt

dr Hans Helmuth Ruete, 07.11.1972–21.04.1977
Dr. Egon Emmel
Dr. Egon Emmel© Auswärtiges Amt

dr Egon Emmel, 12.07.1970–10.11.1972
Dr. Heinrich Böx
Dr. Heinrich Böx© Auswärtiges Amt

dr Heinrich Böx, 24.10.1966–30.06.1970
Dr. Bernd Mumm von Schwarzenstein
Dr. Bernd Mumm von Schwarzenstein© Auswärtiges Amt

dr Bernd Mumm von Schwarzenstein,
16.09.1963–31.01.1966

Wróć do góry strony